Krajina u Písku

Autor: Vincenc Beneš
(1883 Lišice - 1979 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno,
Technika: akvarel
Šířka: 49,5 cm, výška: 32 cm, rámování: 56 x 70 cm

Konec dražby: 23.11.2021 19:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč