270. Belveder
Autor: Vincenc Beneš
(1883 Lišice - 1979 Praha)
Signováno vpravo dole, číslováno 158/500, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: litografie
Šířka: 45 cm, výška: 34 cm, rámování: 56 x 66 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč