80. Pohled na řeku

Autor: Vincenc Beneš
(1883 Lišice - 1979 Praha)

Signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 50,5 cm, výška: 33 cm, rámování: 40,5 x 58,5 cm

Konec dražby: 04.04.2022 19:48 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč