1. Krystalizace

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: tempera, datace: 1973
Šířka: 26 cm, výška: 45 cm, rámování: 47 x 28 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:00 SEČ

Zbývá: 14d 21h 2m 56s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč