101. Modrý akt
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
datováno a signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1968
Šířka: 65 cm, výška: 91 cm, rámování: 92 x 66 cm
Konec dražby: 19.07.2021 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč