Konfese II.

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a olištováno
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1967
Šířka: 65 cm, výška: 98 cm, rámování: 99 x 66 cm

Konec dražby: 08.11.2021 21:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč