11. Cestou z Florencie
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1987
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm, rámování: 41 x 41 cm
Konec dražby: 10.01.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč