Půlnoční proměny
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: tempera, materiál: barva/plátno, datace: 1964
Šířka: 53 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 67 cm
Konec dražby: 15.05.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč