Město s Madel I.

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítka, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1994
Šířka: 35 cm, výška: 58 cm, rámování: 59,5 x 36,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč