Destinace
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, autorský štítek a razítko na reverzu, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1984
Šířka: 43 cm, výška: 58 cm, rámování: 60 x 45
Konec dražby: 03.06.2024 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč