Cyklus vzájemnosti IV.

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a razítko, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1989
Šířka: 45 cm, výška: 45 cm, rámování: 46,5 x 46,5 cm

Konec dražby: 05.05.2020 21:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč