174. Inovace v modro-zelené
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a autorské razítko
Šířka: 34 cm, výška: 38 cm, rámování: 56 x 52 cm
Konec dražby: 10.08.2021 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč