Návěstí X

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

Nesignováno, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1975
Šířka: 36 cm, výška: 63 cm, rámování: 69 x 43 cm

Konec dražby: 08.02.2022 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč