19. Vzpomínka
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
datováno a signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, orámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1992
Šířka: 45 cm, výška: 55 cm, rámování: 70 x 60 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč