Za řepkovým polem

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1992
Šířka: 43 cm, výška: 55 cm, rámování: 56x 44 cm

Konec dražby: 10.05.2022 19:16 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč