Tam, kam až musím jít hledat tu nejkrásnější dívku

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

na reversu signováno a datováno, na blindrámu autorský štítek, olištováno.
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1968
Šířka: 65 cm, výška: 91 cm, rámování: 93 x 68 cm

Konec dražby: 07.12.2023 20:25 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč