Na pokraji nekonečna rozjímání
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno na autorském štítku na reversu, olištováno.
Technika: tempera, materiál: barva/olej, datace: 1970
Šířka: 65,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 68 x 68,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč