Návěstí XIII.

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

na reversu autorský štítek, olištováno a publikováno v monografii autora
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1975
Šířka: 43 cm, výška: 83 cm, rámování: 86 x 46 cm
Stav: mírně poškozená malba

Konec dražby: 09.11.2022 20:20 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč