25. Na předměstí

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1994
Šířka: 47 cm, výška: 55 cm, rámování: 56 x 48 cm

Konec dražby: 10.10.2022 19:16 SELČ

Zbývá: 13d 15h 29m 10s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč