25. Na předměstí
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1994
Šířka: 47 cm, výška: 55 cm, rámování: 56 x 48 cm
Konec dražby: 10.10.2022 19:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč