250. Spoluhráč
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
na reversu autorský štítek, olištováno, publikováno v monografii autora
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1973
Šířka: 26 cm, výška: 45 cm, rámování: 48 x 28 cm
Konec dražby: 21.01.2021 22:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč