3. Vyznání v hnědé

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

datováno a signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1968
Šířka: 44 cm, výška: 67 cm, rámování: 68 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.04.2022 19:11 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč