3. Za městem
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, olištováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno
Šířka: 50 cm, výška: 62 cm, rámování: 63 x 51 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč