Čas erupce

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, na jednom místě mírně protrženo, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1993
Šířka: 57 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 48 x 59 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 04.11.2020 20:28 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč