Zasněná Kleopatra

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek. publikováno v monografii Bohumil Vrzal, certifikát pravosti přiložen, originalita potvrzena dcerou autora
Technika: tempera, datace: 1968
Šířka: 94 cm, výška: 64 cm

Konec dražby: 02.03.2020 19:32 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč