36. Kristalizace
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek autora, neorámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1978
Šířka: 50 cm, výška: 76 cm, rámování: 76 x 50 cm
Konec dražby: 04.04.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč