37. Středobod

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

Signováno a datováno vlevo dole, olištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 80,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 84 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.10.2021 20:21 SELČ

Zbývá: 8d 2h 12m 54s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč