4. Vzpomínka na Holandsko
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, olištováno.
Technika: tempera, materiál: tempera/plátno, datace: 1970
Šířka: 39 cm, výška: 60 cm, rámování: 63,5 x 42 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 13.04.2023 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč