Odpočinek

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vlevo dole spoluautorka Marcela Vrzalová, na reverzu autorský štítek, orámováno
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1975
Šířka: 65 cm, výška: 95 cm, rámování: 110 x 80 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč