46. Podvečer
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1975
Šířka: 40 cm, výška: 80 cm, rámování: 84 x 34 cm
Konec dražby: 08.06.2020 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč