46. Portrét dívky s květem III.
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek a olištováno, publikováno v monografii autora
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1964
Šířka: 47 cm, výška: 57 cm, rámování: 58 x 48
Konec dražby: 08.02.2022 19:44 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 000 Kč