Kytice
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1988
Šířka: 68 cm, výška: 95 cm, rámování: 106 x 76 cm
Konec dražby: 05.02.2024 20:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 000 Kč