5. Rodina
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
datováno a signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1974
Šířka: 110 cm, výška: 75 cm, rámování: 90 x 125 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč