Sakrální invence

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

na reversu datováno a signováno, autorský štítek, olištováno
Technika: tempera, datace: 1971
Šířka: 47 cm, výška: 57 cm, rámování: 58 x 48 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:09 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč