Úsvit v hutích
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, olištováno.
Technika: tempera, materiál: barva/plátno
Šířka: 45 cm, výška: 60 cm, rámování: 63,5 x 49 cm
Konec dražby: 13.09.2023 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč