52. Variace na téma "Havana"
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištová
Technika: kombinovaná technika, datace: 1985
Šířka: 52 cm, výška: 52 cm, rámování: 54 x 54 cm
Konec dražby: 09.06.2020 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč