57. Být či nebýt
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vlevodole, na reversu autorský štítek s razítkem, olištováno
Technika: olej na plátně, datace: 1967
Šířka: 46,5 cm, výška: 65 cm, rámování: 67 x 48,5 cm
Konec dražby: 22.07.2020 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč