6. Vzpomínka na A. Rubinštaina

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek a olištováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno, datace: 1969
Šířka: 95 cm, výška: 106 cm, rámování: 106,5 x 95,5 cm

Konec dražby: 15.02.2023 19:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč