61. Na pokraji světů ticha

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1966
Šířka: 48 cm, výška: 63,5 cm, rámování: 64,5 x 49 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:30 SELČ

Zbývá: 12d 15h 51m 57s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč