61. Za hornickou osadou
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
datováno a signováno vpravo dole, publikováno v monografii autora, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1984
Šířka: 75 cm, výška: 95 cm, rámování: 97 x 77 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč