75. Karibská invence
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, orazítkováno a olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1988
Šířka: 65 cm, výška: 65 cm, rámování: 66 x 66 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč