8. V zahradě samurajů

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: tempera, materiál: plátno, datace: 1968
Šířka: 65,5 cm, výška: 91 cm, rámování: 92,5 x 67

Konec dražby: 04.03.2024 20:03 SEČ

Zbývá: 11d 8h 52m 52s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč