82. Studie I.
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a zarámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: kartón, datace: 1973
Šířka: 19 cm, výška: 26 cm, rámování: 37,5 x 27,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:52 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč