9. Volnost

Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)

signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek olištováno, publikováno v monografii autora
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno, datace: 1965
Šířka: 45 cm, výška: 75 cm, rámování: 77 x 47 cm

Konec dražby: 10.12.2020 20:08 SEČ

Zbývá: 10d 1h 58m 2s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč