91. Tektonické denodace
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno, na reversu autorský štítek
Technika: tempera, datace: 1966
Šířka: 50 cm, výška: 39 cm, rámování: 46 x 56,5 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:01 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč