V polích
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
signováno a datováno vlevo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1989
Šířka: 80 cm, výška: 59,5 cm, rámování: 62 x 81,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč