99. Ledy I.
Autor: Bohumil Vrzal
(1940 Náchod - 2004 Brno)
na reversu autorský štítek a signováno, olištováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: plátno
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm
Konec dražby: 21.01.2021 20:54 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč