117. Vodní sluj
Autor: Aleš Kublák
(1945)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2019
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm
Konec dražby: 01.03.2021 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč