Kvítí zesnulých

Autor: Aleš Kublák
(1945)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2017
Šířka: 40 cm, výška: 40 cm

Konec dražby: 08.03.2021 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč