Kompozice

Autor: Orup Bengt
(1916 Lindesberg - 1996 Domsten, Švédsko)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1991
Šířka: 39 cm, výška: 47 cm, rámování: 48 x 40 cm

Konec dražby: 08.06.2020 20:59 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč