Borderland

Autor: Orup Bengt
(1916 Lindesberg - 1996 Domsten, Švédsko)

signováno na reversu, původní lištové rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 116 cm, výška: 89 cm, rámování: 92 x 119 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 09.06.2020 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 500 Kč